Psychoterapia online – co to takiego?

SONY DSC

W dobie Internetu wzrasta fascynacja możliwościami, jakie niesie dostęp do sieci. Zakupy online, przelewy bankowe, komunikacja z ludźmi na całym świecie – te czynności dla wielu osób stanowią codzienność oraz zdecydowanie pomagają w zaoszczędzeniu czasu. Wiele instytucji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z sieci. Z tego właśnie powodu zrodził się pomysł prowadzenia również psychoterapii oraz konsultacji psychologicznych przy pomocy Internetu. Zatem, drogi Czytelniku, jeżeli jesteś zainteresowany tym, w jaki sposób przebiega proces takiej psychoterapii online, jakie są jej zalety oraz wady – zapraszam do zagłębienia się w niniejszy artykuł.
Read more

Psychoterapia nie taka straszna

Kim jest w zasadzie psychoterapeuta?

Osobą, która radzi nam, jak mamy postępować? Kimś, kto sam rozwiąże nasze problemy? A psychoterapia – spotkaniem towarzyskim, które niczym się nie różni od wyjścia na kawę z najlepszym przyjacielem?

Nic bardziej mylnego. Jak to wygląda w rzeczywistości oraz czy faktycznie jest się czego bać, opiszę w poniższym artykule. Read more

Pomoc psychologiczna i skuteczna psychoterapia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w trudnych sytuacjach życiowych, masz problem w komunikacji z dorastającą młodzieżą umów się na wizytę.