Beata Lutomska Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu Psychologii Ogólnej i przygotowania pedagogicznego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, rozpoczęłam praktykę zawodową w gabinetach psychologicznych. Nabyte doświadczenie pozwoliło mi na otworzenie własnej placówki i od początku roku 2010 do chwili obecnej prowadzę własną praktykę.

Zawodowa pasja i chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji sprawiły, że wzięłam udział w studiach podyplomowych na kierunku „Psychologia Transportu” i „Psychoterapia” Uczestnictwo w studiach podyplomowych zaowocowało dodatkowymi umiejętnościami i kompetencjami. W połączeniu z nabytym doświadczeniem, rok później zostałam Biegłym Sądowym w sprawach karnych i cywilnych z zakresu psychologii.

Od pięciu lat pracuję jako Psycholog-Psychoterapeuta w Przychodniach Zdrowia Psychicznego gdzie zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami. Nabyte w ten sposób umiejętności przekładają się na profesjonalną i skuteczną pomoc a tym samym na usprawnieniu funkcjonowania jednostki w relacjach międzyludzkich.
Obecnie jestem w trakcie certyfikacji w Collegium Medicum, przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, pod kierunkiem Jerzego W. Aleksandrowicza. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty, co pozwala na jeszcze skuteczniejszą pomoc pacjentom. W wykonywaniu codziennych obowiązków kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem.

Praktyczne doświadczenie zdobywam również w Pabianickim Centrum Medycznym na Oddziale Neurologii i Rehabilitacji, gdzie pracuję na stanowisku psychologa. Do moich obowiązków należy m.in. pomoc pacjentom po uszkodzeniu ośrodkowego układu nerwowego w szybszym powrocie do zdrowia.
Dodatkowo prowadzę poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię w placówkach takich jak Medicover i Medicus.
Obszarami mojej działalności są również: terapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, grupy wsparcia oraz terapia par. Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, nerwicowe, oraz z zaburzeniami osobowości.
Pomagam ludziom odnaleźć spokój i rozwijać się.

Psycholog to nie tylko moje wykształcenie, ale także wielka pasja.

Pomoc psychologiczna i skuteczna psychoterapia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w trudnych sytuacjach życiowych, masz problem w komunikacji z dorastającą młodzieżą umów się na wizytę.